BİNGÖL GENÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAYLA OKULLARINI ZİYARET ETTİLER

Yayla Bölgesindeki Köy Okullarına Ziyaret
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAYLA OKULLARINI ZİYARET ETTİLER

 

 

SARI; Yayla Bölgesindeki Köy Okullarını Ziyaret Etti.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, 2014-2015 eğitim öğretim yılının başlamasıyla köy okulları ziyareti kapsamında Genç ilçesi Yayla YBO, Yayla Doğrular İlkokulu ve Yayla Demirlibağ köy okullarını ziyaret ederek sıkıntıları yerinde tespit etti.

 

Beraberinde Genç İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Bural ile Genç ilçesine bağlı Yayla YBO, Yayla Doğrular İlkokulu ve Yayla Demirlibağ köylerini ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Sarı, sınıfları tek tek gezerek hem öğretmen ve öğrencilerin Kurban bayramını kutladı hemde okulların sıkıntıları ve okullar hakkında bilgi aldı.

 

SARI, okul müdürleri ve öğretmenlerden okullar hakkında detaylı bilgi aldı. Burada sınıfları gezen Öğretmen ve öğrencilerle bir süre sohbet eden Sarı, amaçlarının köyde okuyan öğrencilerin eğitim ve yaşantılarıyla alakalı durumlarını yerinde tespit etmek, köy okullarında görev yapan öğretmenlerin çalışma koşulları ve durumlarını yerinde görerek, moral ve motivasyonlarını arttırmak olduğunu belirtti. Sarı, 2014-2015 eğitim öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunarak köyden ayrıldı.

aaaaaaaaaaaaaaa

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 No95 GENÇ / BİNGÖL - 04264113011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.