BİNGÖL GENÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçemiz Eğitim ve Öğretim Güvenliği Toplantısı Yapıldı.

İlçemiz Eğitim ve Öğretim Güvenliği Toplantısı Yapıldı.

Kaymakam Vural Başkanlığında 2017-2018 eğitim öğretim yılı okul çevresinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, okul kameralarının kent sistemine entegrasyonu, öğrencilerin güvenli bir şekilde okullara ulaşması ve okul servislerinin denetlenmesi ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.Programa, Kaymakam Hasan Hüseyin Vural, İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi Dinler, Belediye Başkan Yardımcısı,  İlçe Spor Müdürü, Emniyet Müdürlüğü personeli, Jandarma personeli, Milli Eğitim Şube Müdürleri, okul müdürleri, mahalle ve köy muhtarları ile okul aile birliği başkanları katıldı. 

 

Milli Eğitim Müdürümüz Remzi DİNLER’in açılış konuşması yapmasının ardından Kaymakam Hasan Hüseyin VURAL açıklamada bulundu. 

 

Şehit Hakan Akdere Kültür Merkezi toplantı salonunda düzenlenen okul güvenliği toplantısında konuşan Kaymakam Vural, “Yeni bir eğitim öğretim dönemine başlıyoruz. Tabii buna başlamadan önce okullarımızın güvenliğini hep birlikte daha güvenilir hale getirmemiz lazım. Bu bağlamda okul müdürlerimiz, emniyet ve jandarma personelimiz ile bu işi yürüteceğiz inşallah. Buradaki amacımız bu dünyada en değerli varlık olan çocuklarımızın güvenli ortamlarda iyi bir eğitim almasıdır. Yani ahlaklı, doğruluk sahibi, dürüst, ailesine ve vatanına bağlı iyi bir birey, uyuşturucu ve terörden uzak faydalı bir insan yetiştirmektir. Bu konuda hepimize görevler düşüyor. Önemli olan bu görevimizi candan iyi bir şekilde yerine getirmek ve çocuklarımızı daha başarılı ve daha güvenli bir şekilde eğitimini sağlamaktır” dedi.  

 

Toplantı,daha sonra karşılıklı görüşmelerde alınan önerilerle sona erdi.

 

Toplantıdan kareler ;  

 

13-09-2017   

13-09-2017

13-09-2017

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 No95 GENÇ / BİNGÖL - 04264113011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.