BİNGÖL GENÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İmam Hatip Okulları Genç İlçe Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

İmam Hatip Okulları Genç İlçe Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

İmam Hatip Okulları Genç İlçe Koordinasyon Toplantısı platform üyeleri, ilçe milli eğitim müdürü Remzi DİNLER ve okul/kurum müdürlerinin katılımıyla 14.09.2017 tarihinde öğretmen evi bahçesinde yapıldı.

 

Toplantıda konuşan Dinler : " Bu toplumda otobüslerde genç yaşlıya yer vermiyorsa, çevremizde kirlilik varsa demekki iyi gitmeyen, düzgün gitmeyen birşeyler vardır. Bir eksiklik vardır. Dinimiz hem saygıyı, hürmeti emrediyor hem de nezaketi, temizliği emrediyor. toplumda bu gibi sıkıntılar varsa demekki bizler eğitimci olarak görevimizi iyi yapmamış oluyoruz. Biz eğitimcilere çok iş düşüyor bu konuda. Tabi amaç mukaddes kitabımız Kur´an-ı Kerim´i, Peygamberimizin Hayatını ve Temel Dini Bilgileri tüm okullarımızda yaygınlaştırmamaız gerekmektedir. Bu eğitimi sadece imam hatip ile sınırlı tı-utmamamız gerekiyor. Tüm okullarımızda tüm öğrencilerimize ulaştırmalıyız. El birliği ile çocuklarımıza kitabımızı, peygamberimizi ve dinimizi öğretebiliriz ve öğretmeliyiz. Biz peygamberimizi kendimize rol model olarak seçmeliyiz ve bunu öğrencilerimize edindirmeliyiz. Bunun ile çoğu problemimizi aşar daha güzel yarınlara kavuşuruz. Bu toplantıyı organize eden platform üyelerine teşekkür ediyorum. Belirlenen hedeflere ulaşmak için bu yolda beraber yürüyeceğimizeee inancım sonsuzdur. Katıldığınız ve dinlediğiniz için hepinize teşekkür eder bu konuda üzerinize düşeni yapmanızı dilerim. "

 

Toplantıdan Kareler : 

 

15-09-2017   15-09-2017

15-09-2017   15-09-2017

15-09-2017   15-09-2017

 

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Remzi DİNLER´in Konuşması : 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 No95 GENÇ / BİNGÖL - 04264113011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.