BİNGÖL GENÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kaymakam Vural, Öğrencileri Ödüllendirdi

Kaymakam Vural, Öğrencileri Ödüllendirdi

     2016-2017 eğitim öğretim yılında çeşitli spor ve kültür alanlarında bireysel ya da takım olarak Bingöl birincisi olan ve bölge müsabakalarına katılmayı başaran öğrenciler Kaymakam Hasan Hüseyin VURAL tarafından ödüllendirildi.

     Futbol, Hentbol, Masa Tenisi, Güreş, Yüzme, Kort Tenis, Badminton branşları, hafızlık yarışması, edebi eser yazma ve YGS’de ilçe  başarısı gibi farklı pek çok alanda Bingöl birincisi olan ve bölge müsabakalarında Genç’i ve Bingöl’ü gururla temsil eden ilçemizin farklı okullarında eğitim gören 148 öğrenciye hediyeleri Kaymakam VURAL tarafından makamında verildi. Kaymakam Vural daha öncede Merkezi Ortak Sınavlarda (TEOG) Türkiye birincisi olma başarısını gösteren 11 öğrenciyi altınla ödüllendirmişti.

Başarılı olan okullar :

Okul

Branş

Başarı

İnönü Ortaokulu

Yüzme

Bingöl birincisi, Adıyaman bölge müsabakalarında temsil etti.

İnönü Ortaokulu

TEOG Türkiye Denemesi

Bingöl birincisi

Çaytepe YBO

Kort Tenis

Bingöl Birincisi oldu, Trabzonda bölge müsabakalarında 3. Oldu.

Çaytepe YBO

Kort Tenis

 

Genç Anadolu Lisesi

Güreş

50 kğ Bingöl serbestte birincisi, Sakarya bölge müsabakalarında temsil etti.

Genç Anadolu Lisesi

Badminton

Badminton kız gençler kategorisinde Bingöl birincisi, Muş bölge müsabakalarında temsil etti.

Mevlana Ortaokulu

Futbol

Yıldızlar kategorisinde Bingöl birinciliği, Elazığ bölge birinciliği, Artvin Türkiye kupasında yarı finalde temsil etti.

Mevlana Ortaokulu

Futbol

Küçüklerde Bingöl birinciliği, Erzurum bölge müsabakalarında temsil etti.

Mevlana Ortaokulu

Müzik (Gitar)

Bingöl birincisi

Mevlana Ortaokulu

Satranç

Bingöl birincisi, Erzurum bölge müsabakalarına bütçe yetersizliği nedeniyle gidemedi.

Genç YBO

Hentbol

Küçük kızlar kategorisinde Bingöl birincisi, Muş bölge müsabakalarında 3. Oldu.

Genç YBO

Hentbol

Küçük erkekler kategorisinde Bingöl birincisi, Muş bölge müsabakalarında temsil etti.

Genç YBO

Masa Tenisi

Bingöl birincisi, Erzurum bölge müsabakalarında 2. Oldu, Türkiye şampiyonasına Aksaraya araç olmadığından gidemedi.

Genç YBO

Badminton

Yıldız kızlar kategorisinde Bingöl birinciliği, Erzincan bölge müsabakalarına araç olmadığından gidemedi.

Servi YBO

Hentbol

Küçük erkekler ve kızlar kategorisinde Bingöl birinciliği, Mardin bölge müsabakalarında temsil etti.

Genç İHL

Hafızlık

Bingöl birincisi, Gümüşhane’de bölge 4. Oldu.

İbni Sina MTAL

Kompozisyon

Bingöl birincisi

 

Ödül Töreninden Kesitler ;

 

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017  02-06-2017

02-06-2017

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 No95 GENÇ / BİNGÖL - 04264113011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.