BİNGÖL GENÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğretmen Evine Ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet BOZDAĞ İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah KÖKLÜ ile Genç Öğretmen Evi ve Aso Müdürlüğünde incelemelerde bulunmak üzere ziyarette bulundular.
Öğretmen Evine Ziyaret

Genç İlçe Kaymakamımız Sayın Abdullah KÖKLÜ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet BOZDAĞ ile birlikte İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Ahmet BURAL ve Aygün KAPAN 18.02.2015 tarihinde Öğretmenevi’ne ziyaretlerde bulundular.

Genç Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü’nde incelemelerde bulunan Kaymakamımız Abdullah KÖKLÜ yetkililerden bilgi aldı.

Öğretmenevi ve ASO Müdürü Muzaffer DÖNER; “Öğretmenevi otel odaları bölümünde; kartonpiyer, çıta, boya ve badana, asma tavan, aydınlatma, banyo lavabolarının yenilenmesi ile ıslak zeminlerin ıslahı v.s. gibi çalışmaların yapıldığını ve bu küçük çaplı tadilat çalışması ile öğretmenevinde eğitim camiamıza ve halkımıza daha kaliteli ve konforlu hizmet sunacaklarını belirtti.” Ayrıca İlçe Kaymakamımıza ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüze Öğretmenevine verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet BOZDAĞ öğretmen evindeki çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kurumun öğretmenlere ve kamu personellerine daha iyi hizmet verebilmesi için ellerinden gelen desteği esirgemeyeceklerini belirtti.

 

Öğretmenevinde son yapılan yenilik çalışmalarını olumlu bulduğunu belirten İlçe Kaymakamımız Abdullah KÖKLÜ, "İlçemizin dinlenme ve konaklama ihtiyacını karşılama noktasında katkı sağlayan Öğretmenevinde kalitenin giderek iyileşmesinden memnuniyet duyduklarını,  maddi kaynaklar yeterli oldukça kaliteli hizmete yönelik bu çalışmaları devam ettireceklerini” belirterek emeği geçenleri kutladı.

Öğretmenevi ziyaretÖğretmenevi ziyaretÖğretmenevi ziyaretKaymakam Bey ZiyaretleriKaymakam Bey Ziyaretleri

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 No95 GENÇ / BİNGÖL - 04264113011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.