BİNGÖL GENÇ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Öncesi Yürüyüşü Yapıldı.

Okul Öncesi Eğitimi Yaygınlaştırma ve Farkındalık Oluşturma Adına Yürüyüş Etkinliği Düzenlendi.
Okul Öncesi Yürüyüşü Yapıldı.

Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Remzi DİNLER, Şube Müdürleri Mehmet ATALAY ve Muhittin BULUT ile İlgili Okul Müdürleri, Öğrenci ve Veliler ve İMKB Atatürk Ortaokulu Bando Takımı Katıldı. Yürüyüş Yunus Emre İlkokulu bahçesinde başlayıp Çamlık İlkokulu bahçesine kadar sürdü. Etkinlikte okul öncesi okullaşma oranının arttırılması amaçlanmakta olup bu amaç çerçevesinde yerel halkta farkındalık oluşturma gayesi hedeflendi. 

Etkinlik sonunda konuşan Remzi DİNLER : ´´okul öncesi eğitim ilçemiz velileri tarafından yeteri kadar benimsenmemekte ve bu sahiplenme duygusunun oluşması adına böyle bir etkinlik gerçekleştirdik. Temennimiz Okul Öncesi eğitimde okullaşma oranlarının önce il ortalamasının üzerine daha sonra Türkiye ortalamasının üzerine çıkarmaktır. Bu amaçla gerçekleştirdiğimiz yürüyüş etkinliğinin velilerde farkındalık oluşturması temennisiyle hepinize teşekkür eder gayretlerinizin devamını beklerim.´´

 

Etkinlikten Kareler :

 

01-11-2017     01-11-2017

01-11-2017     01-11-2017

Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hükümet Konağı Kat 4 No95 GENÇ / BİNGÖL - 04264113011

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.